Álláslehetőség

ATV Informatikus Desktop Support / Helpdesk Munkatársat Keres

Az ATV dinamikusan fejlődő csapatába keresünk új kollégákat informatikus desktop support / helpdesk munkakörbe, akik szenvedélyesen viszonyulnak a technológiához és készen állnak arra, hogy az ország egyik vezető hírtelevíziójánál tegyék le a névjegyüket.

Főbb Feladatok:
- Felhasználói támogatás biztosítása, IT hibajelentések gyors és hatékony kezelése.
- Hibaügyek adminisztrációjának és dokumentálásának naprakész vezetése.
- Adástechnikai informatikai rendszerek zavartalan működésének biztosítása, szoros együttműködésben a külső szolgáltatókkal.
- Munkaállomások és alkalmazások karbantartása, telepítése, üzemeltetése.
- IT rendszerek monitorozása és folyamatos ellenőrzése.
- Részvétel fejlesztési projektekben, együttműködés a beszállítókkal.
- IT támogatási anyagok, dokumentációk és WiKi-k aktualizálása.

Elvárások:
- Képesség teljes munkaidőben, két műszakos munkarendben dolgozni.
- Kiváló ügyfélkezelési és kommunikációs készségek.
- Elkötelezettség a folyamatos szolgáltatás biztosítása felé.
- Windows 10, alapvető hardverek, Windows Server 2016, Microsoft server környezetek, Microsoft Office és alapszintű webes technológiák, valamint HTML ismerete.
- Legalább alapszintű angol nyelvtudás.

Előnyt jelent:
- Videó- és broadcast technológiák ismerete.
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit Kínálunk:
- Dolgozz egy dinamikus, hírekkel és különleges technológiákkal foglalkozó környezetben.
- Ismerkedj meg a modern broadcast informatikai rendszerekkel.
- Hosszú távú karrierperspektíva és fejlődési lehetőségek.
- Versenyképes fizetés és kiemelkedő munkahelyi kultúra egy szuper csapatban.

Küldd el fényképes önéletrajzodat a botond.varga@atv.hu címre és csatlakozz hozzánk, hogy együtt formáljuk a jövő technológiáit!