Nagyvilág

Klopp elmondta, játszhat-e a kupadöntőben Szoboszlai

ATV.hu
Hirdetés
Kapcsolódó cikkek
ZelenszkijautógyárakFerenc pápadiák
Hirdetés
Hirdetés

Jürgen Klopp a sérült Szoboszlai Dominikról beszélt. 

Hirdetés

Nincs könnyű helyzetben Jürgen Klopp, ugyanis több játékos sem bevethető a Liverpoolnál sérülés miatt. A csapat két mérkőzést játszik a héten, amely előbb szerdán a Luton elleni bajnokin lép majd pályára, amit a vasárnapi, Chelsea elleni Ligakupa-döntő követ majd, írja a 24. 
Jürgen Kloppnak azonban sérülések nehezítik a dolgát, eleve többen is kidőltek már a csapatból – köztük Szoboszlai Dominik is –, majd a legutóbbi Premier League-meccsen Diogo Jotát és Curtis Jonest is elveszítette a Pool.

Nem túl jó a helyzet. Szeretném azt mondani, hogy minden rendben, de akad néhány problémánk – mondta keddi sajtótájékoztatóján a szezon végén távozó vezetőedző.

Ezután sorolni kezdte, hogy Alisson izomsérüléséről nem tudni, mikor jön rendben, hogy Jotának a térde, Jonesnak a szalagjai sérültek meg, portugálnak az edző elmondása szerint hónapokat kell majd kihagynia. Ezután kitért Szoboszlai és Trent Alexander-Arnold helyzetére is.

Trent és Dom a visszatérésen dolgoznak, de még nem vesznek részt a közös edzéseken, úgyhogy nem is bevethetőek – mondta Klopp.
 

Hirdetés
Kapcsolódó cikkek