Itthon

Megvakult a népszerű magyar műsorvezető

ATV.hu
Hirdetés
Kapcsolódó cikkek
időjárásNATOBrüsszelMagyar Péter
Hirdetés
Hirdetés

Tagadhatatlan, hogy az RTL Sztárbox egyik legjobb mérkőzését Szabados Ági és Janicsák Veca vívta meg egymással.

Hirdetés

Mindketten ügyesen és nagyon keményen bokszoltak, ráadásul még csak nem is pihentek négy meneten át. A mérkőzést végül Veca nyerte meg egy hajszállal, és azt is tudni lehet már, hogy ki lesz az ellenfele. Szabados Ági is elismerően nyilatkozott az énekesnőről, és kiemelte azt is a műsorvezető, hogy hálás mindenkinek, aki támogatta, ugyanis ez nagy erőt adott neki – írja a Liner.

„Köszönöm, hogy ennyien álltatok mellettem tegnap. Hihetetlen volt a szurkolótáborom, és az a feldolgozhatatlan mennyiségű üzenet, amit kaptam, és azóta kapok! Azt hiszem, sokat nyertem ezzel az egésszel, még ha a végén nem is az én kezem emelték a magasba”

– írta hétfői bejegyzésében Ági az Instagram-oldalán, ahol kiemelte azt is, hogy megterhelő fél éven van túl, mindent beletett a mérkőzésbe és a felkészülésbe, ami sok lemondással járt.

https://www.instagram.com/p/Cz31x74MaV3/?img_index=1

„Élveztem a boxot. (A végén mondjuk már kevésbé voltam önfeledt, mert rettenetesen elfáradtam, és Veca mindkét kontaktlencsém kiütötte a harmadik menetben, szóval vakon mentem be, de persze nem ezen múlt)” – árulta el az RTL műsorvezetője.

Ahogy arról korábban az atv.hu is beszámolt, Kabát Petit is csúnyán kiütötték a műsorban, méghozzá Rácz Jenő sztárséf. A focista eszméletét vesztette, párja, Róka Adrienne sírva rohant fel hozzá a ringbe, és azonnal érkezett is az orvosi segítség is. Szerencsére Kabát néhány perc múlva magához tért, az eredményhirdetésen pedig már ott állt Rácz Jenő mellett.

A korábbi magyar válogatott labdarúgó azt nyilatkozta, hogy „minden rendben van velem! A CT is kimutatta, hogy nincs semmi baj, úgyhogy én is és ti is megnyugodhattok! Nagyon szépen köszönöm nektek, hogy ennyien aggódtatok értem”.

(Kezdőkép: rtl.hu)

Hirdetés
Címkék:
Kapcsolódó cikkek