Kövessen minket a Facebookon

Itthon

2018-04-09 06:05:00

98,5 százalékos feldolgozottságnál ezek a képviselők vannak bent a parlamentben

A leadott szavazatok 98,5 százalékának összesítése után a következő egyéni képviselők kerültek - betűrendben - a parlamentbe a Nemzeti Választási Iroda adatai szerint.

98,5 százalékos feldolgozottságnál ezek a képviselők vannak bent a parlamentben

    Ágh Péter (FIDESZ-KDNP) Vas megye 2.vk.
    Aradszki András (FIDESZ-KDNP) Pest megye 1.vk.
    B Nagy László (FIDESZ-KDNP) Csongrád megye 2.vk.
    Balla Mihály (FIDESZ-KDNP) Nógrád megye 2.vk.
    Bányai Gábor (FIDESZ-KDNP) Bács-Kiskun megye 5.vk.
    Barcza Attila (FIDESZ-KDNP) Győr-Moson-Sopron megye 4.vk.
    Becsó Károly (FIDESZ-KDNP) Nógrád megye 1.vk.
    Bencsik János (FIDESZ-KDNP) Komárom-Esztergom megye 1.vk.
    Bodó Sándor (FIDESZ-KDNP) Hajdú-Bihar megye 5.vk.
    Boldog István (FIDESZ-KDNP) Jász-Nagykun-Szolnok megye 4.vk.
    Bóna Zoltán (FIDESZ-KDNP) Pest megye 8.vk.
    Burány Sándor (MSZP-PÁRBESZÉD) Budapest 9.vk.
    Czerván György (FIDESZ-KDNP) Pest megye 9.vk.
    Czunyiné Dr. Bertalan Judit (FIDESZ-KDNP) Komárom-Esztergom megye 3.vk.
    Csárdi Antal (LMP) Budapest 1.vk.
    Csenger-Zalán Zsolt (FIDESZ-KDNP) Pest megye 2.vk.
    Cseresnyés Péter (FIDESZ-KDNP) Zala megye 3.vk.
    Csöbör Katalin (FIDESZ-KDNP) Borsod-Abaúj-Zemplén megye 1.vk.
    Dankó Béla (FIDESZ-KDNP) Békés megye 2.vk.
    Demeter Zoltán (FIDESZ-KDNP) Borsod-Abaúj-Zemplén megye 4.vk.
    Dunai Mónika (FIDESZ-KDNP) Budapest 14.vk.
    Farkas Sándor (FIDESZ-KDNP) Csongrád megye 3.vk.
    Fenyvesi Zoltán (FIDESZ-KDNP) Veszprém megye 3.vk.
    Font Sándor (FIDESZ-KDNP) Bács-Kiskun megye 3.vk.
    Földi László (FIDESZ-KDNP) Pest megye 12.vk.
    Gelencsér Attila (FIDESZ-KDNP) Somogy megye 1.vk.
    Gulyás Gergely (FIDESZ-KDNP) Budapest 3.vk.
    Gyopáros Alpár (FIDESZ-KDNP) Győr-Moson-Sopron megye 3.vk.
    Hadházy Sándor (FIDESZ-KDNP) Pest megye 3.vk.
    Hajdu László (DK) Budapest 12.vk.
    Hargitai János (FIDESZ-KDNP) Baranya megye 3.vk.
    Hende Csaba (FIDESZ-KDNP) Vas megye 1.vk.
    Herczeg Tamás (FIDESZ-KDNP) Békés megye 1.vk.
    Hiller István (MSZP-PÁRBESZÉD) Budapest 16.vk.
    Hiszékeny Dezső (MSZP-PÁRBESZÉD) Budapest 7.vk.
    Hoppál Péter (FIDESZ-KDNP) Baranya megye 2.vk.
    Horváth István (FIDESZ-KDNP) Tolna megye 1.vk.
    Horváth László (FIDESZ-KDNP) Heves megye 2.vk.
    Hörcsik Richárd (FIDESZ-KDNP) Borsod-Abaúj-Zemplén megye 5.vk.
    Hubay György (FIDESZ-KDNP) Borsod-Abaúj-Zemplén megye 2.vk.
    Kállai Mária (FIDESZ-KDNP) Jász-Nagykun-Szolnok megye 1.vk.
    Kara Ákos (FIDESZ-KDNP) Győr-Moson-Sopron megye 2.vk.
    Kocsis Máté (FIDESZ-KDNP) Budapest 6.vk.
    Koncz Ferenc (FIDESZ-KDNP) Borsod-Abaúj-Zemplén megye 6.vk.
    Kontrát Károly (FIDESZ-KDNP) Veszprém megye 2.vk.
    Kósa Lajos (FIDESZ-KDNP) Hajdú-Bihar megye 1.vk.
    Kovács József (FIDESZ-KDNP) Békés megye 3.vk.
    Kovács Sándor (FIDESZ-KDNP) Jász-Nagykun-Szolnok megye 3.vk.
    Kovács Sándor (FIDESZ-KDNP) Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 5.vk.
    Kovács Zoltán (FIDESZ-KDNP) Veszprém megye 4.vk.
    Kunhalmi Ágnes (MSZP-PÁRBESZÉD) Budapest 15.vk.
    Lázár János (FIDESZ-KDNP) Csongrád megye 4.vk.
    Lezsák Sándor (FIDESZ-KDNP) Bács-Kiskun megye 4.vk.
    Manninger Jenő (FIDESZ-KDNP) Zala megye 2.vk.
    Mellár Tamás (Független) Baranya megye 1.vk.
    Molnár Gyula (MSZP-PÁRBESZÉD) Budapest 18.vk.
    Móring József Attila (FIDESZ-KDNP) Somogy megye 3.vk.
    Nagy Csaba (FIDESZ-KDNP) Baranya megye 4.vk.
    Nagy István (FIDESZ-KDNP) Győr-Moson-Sopron megye 5.vk.
    Nyitrai Zsolt (FIDESZ-KDNP) Heves megye 1.vk.
    Oláh Lajos (DK) Budapest 5.vk.
    Ovádi Péter (FIDESZ-KDNP) Veszprém megye 1.vk.
    Pánczél Károly (FIDESZ-KDNP) Pest megye 11.vk.
    Pintér Tamás (JOBBIK) Fejér megye 4.vk.
    Pócs János (FIDESZ-KDNP) Jász-Nagykun-Szolnok megye 2.vk.
    Pogácsás Tibor (FIDESZ-KDNP) Pest megye 10.vk.
    Pósán László (FIDESZ-KDNP) Hajdú-Bihar megye 2.vk.
    Potápi Árpád János (FIDESZ-KDNP) Tolna megye 2.vk.
    Rétvári Bence (FIDESZ-KDNP) Pest megye 4.vk.
    Riz Gábor (FIDESZ-KDNP) Borsod-Abaúj-Zemplén megye 3.vk.
    Salacz László (FIDESZ-KDNP) Bács-Kiskun megye 1.vk.
    Seszták Miklós (FIDESZ-KDNP) Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 3.vk.
    Simicskó István (FIDESZ-KDNP) Budapest 2.vk.
    Simon Miklós (FIDESZ-KDNP) Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 6.vk.
    Simon Róbert Balázs (FIDESZ-KDNP) Győr-Moson-Sopron megye 1.vk.
    Simonka György (FIDESZ-KDNP) Békés megye 4.vk.
    Süli János (FIDESZ-KDNP) Tolna megye 3.vk.
    Szabó Sándor (MSZP-PÁRBESZÉD) Csongrád megye 1.vk.
    Szabó Szabolcs (EGYÜTT) Budapest 17.vk.
    Szabó Timea (MSZP-PÁRBESZÉD) Budapest 10.vk.
    Szabó Tünde (FIDESZ-KDNP) Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 1.vk.
    Szabó Zsolt (FIDESZ-KDNP) Heves megye 3.vk.
    Szászfalvi László (FIDESZ-KDNP) Somogy megye 2.vk.
    Szatmáry Kristóf (FIDESZ-KDNP) Budapest 13.vk.
    Szűcs Lajos (FIDESZ-KDNP) Pest megye 7.vk.
    Tállai András (FIDESZ-KDNP) Borsod-Abaúj-Zemplén megye 7.vk.
    Tasó László (FIDESZ-KDNP) Hajdú-Bihar megye 3.vk.
    Tessely Zoltán (FIDESZ-KDNP) Fejér megye 3.vk.
    Tiba István (FIDESZ-KDNP) Hajdú-Bihar megye 6.vk.
    Tilki Attila (FIDESZ-KDNP) Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
    Tóth Csaba (MSZP-PÁRBESZÉD) Budapest 8.vk.
    Törő Gábor (FIDESZ-KDNP) Fejér megye 2.vk.
    Tuzson Bence (FIDESZ-KDNP) Pest megye 5.vk.
    V.Németh Zsolt (FIDESZ-KDNP) Vas megye 3.vk.
    Varga Gábor (FIDESZ-KDNP) Fejér megye 5.vk.
    Varga Mihály (FIDESZ-KDNP) Budapest 4.vk.
    Vargha Tamás (FIDESZ-KDNP) Fejér megye 1.vk.
    Varju László (DK) Budapest 11.vk.
    Vécsey László József (FIDESZ-KDNP) Pest megye 6.vk.
    Vigh László (FIDESZ-KDNP) Zala megye 1.vk.
    Vinnai Győző (FIDESZ-KDNP) Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 2.vk.
    Vitányi István (FIDESZ-KDNP) Hajdú-Bihar megye 4.vk.
    Völner Pál (FIDESZ-KDNP) Komárom-Esztergom megye 2.vk.
    Witzmann Mihály (FIDESZ-KDNP) Somogy megye 4.vk.
    Zombor Gábor (FIDESZ-KDNP) Bács-Kiskun megye 2.vk.
    Zsigó Róbert (FIDESZ-KDNP) Bács-Kiskun megye 6.vk.

További belföldi híreink