Sport

2014-07-25 18:00:00

Izrael-Magyarország 1-2 - percről percre

Folyamatosan frissülő hírek!

A biztos kieső fiatalok utolsó csoportmeccsükön Izrael ellen lépnek pályára a hazai rendezésű, U19-es EB-n.

• Vége

július 25.péntek 19:52

A magyar csapat 2-1-re legyőzi Izrael fiataljait, ezzel kijut a jövő évi U20-as világbajnokságra.

• 90. perc + 5

július 25.péntek 19:50

Elképesztő izgalmak a végén. Egy hosszú izraeli indítás után teljesen egyedül marad az ellenfél csatára a magyar ötösön belül, Székely az utolsó pillanatban ér oda és üti el a labdát. A kontrából a magyarok indulnak, Zsótér gyönyörű labdát kap a tizenhatoson belül, de kapásból fölé lövi.

• 90. perc + 3

július 25.péntek 19:48

Varga ad be a bal szélről Kalmárnak, aki azonban belerúgja a labdát az izraeli kapusba. Nagyon közel volt az újabb gól. Az ellenfél hálóőrét ápolni kell az ütközés következtében.

• 90. perc

július 25.péntek 19:46

Elképesztő nagy izraeli helyzet a rendes játékidő utolsó pillanatában, de végül kivágják a labdát a magyar védők. A hosszabbítás öt perc lesz.

• 81. perc

július 25.péntek 19:36

Rossz ütemben csúszik be Medgyes, ő is kap egy sárgát.

• 75. perc

július 25.péntek 19:30

Óriási izraeli helyzet, az utolsó pillanatban vágja ki a magyar védelem a labdát szögletre.

• 64. perc

július 25.péntek 19:19

Kalmár Zsolt kap sárga lapot szabálytalansága után.

• 49. perc

július 25.péntek 19:04

Eden Shamir kap sárga lapot, mert a középpályán buktat egy magyar játkost.

• 46. perc

július 25.péntek 19:01

Elkezdődött a második félidő, nem cserélt egyik kapitány sem.

• 45. perc + 1

július 25.péntek 18:47

Vége az első félidőnek, Magyarország 2-1-re vezet Izrael ellen.

• 38. perc - Góóól

július 25.péntek 18:39

Magyarország újból megszerzi a vezetést, egyből az izraeli gól után. Varga Szabolcs beadásából Balogh Norbert fejel az izraeli kapuba.

• 36. perc - Góóól

július 25.péntek 18:37

Egy jobboldali beadást követően fejessel egyenlít Izrael U19-es válogatottja: Hugy a gólszerző.

• 25. perc - Góóól

július 25.péntek 18:25

Kontrából indult a magyar csapat egy nagy izraeli helyzet után, Kalmár Zsolt fél pályán át vezette a labdát, lerázta izraeli védőjét és a kapuba lőtte a labdát.

• 19. perc

július 25.péntek 18:19

Több magyar helyzet is volt, egyszer pedig Székely kapusnak kellett nyújtózkodnia egy izraeli lövésnél, de igazán komoly gólhelyzet még nem adódott egyik csapat előtt sem.

• Győzni kell

július 25.péntek 18:06

Ha nyer a magyar válogatott, akkor kvalifikálja magát a jövő évi, U20-as világbajnokságra. Ha döntetlen lesz a végeredmény, vagy kikapunk, akkor Izrael jut ki Új-Zélandra.