Kövessen minket a Facebookon

Sport

2013-10-14 12:45:00

Holland-magyar: a legdurvább és legviccesebb beszólások

Összefoglaltuk a pénteki 8-1-es eredménnyel végződő holland-magyar vb-selejtező kapcsán született bonmot-okat. A gyűjtés korántsem teljes körű. Az online@atv.hu email címre várjuk a további "eredeti" megjegyzéseket a mérkőzéssel kapcsolatban. Közben a telki edzőtáborban Szalai Ádám is megmondta a magáét.

Lemaradt róla, mint Devecseri a térfélcseréről (Facebook)

A magyar válogatott kedvenc csokija: After Eight. (Facebook)

Most lett igazán látványsportág Magyarországon a futball. (ismeretlen szerző)

Legalább feledtetni tudtuk a románok elleni kudarcot. (444.hu)

A videót csak 16 éven felülieknek ajánljuk

Hollandia jobban teljesít. (Facebook)

A magyar válogatott hollandi neve: Van De Minek. (Facebook)

8 óra duma, 8 óra pihenés, 8 gól a szórakozás (Facebook)

Ron Vlaar, Böde Dániel és Daley Blind Hollandia-Magyarország További képek

Szalai: 10-20 évre átverik a futballszerető embereket

Szalai Ádám, a magyar labdarúgó-válogatott támadója szerint a futballszerető embereket "itthon tíz-húsz éve átverik", ugyanis olyan célokat fogalmaznak meg, amelyek nem reálisak. "Megdöbbentő, hogy ilyenkor minden szakember egymás háta mögött mutogat egymásra, egyetlen olyan ember nem volt még, aki kiállt volna a kamera elé, és kijelentette volna, hogy mondjatok nekünk egy vagy két olyan játékost, aki topcsapatban hétről hétre teljesít" - fogalmazott Szalai a kedden sorra kerülő utolsó, Andorra elleni világbajnoki selejtező előtt a telki edzőközpontban tartott sajtótájékoztatóján. A Schalke 04 támadója szerint csak akkor indulhat meg a magyar futball fejlődése, ha erre kellőképpen elszánt és szakmailag felkészült szakemberek irányítják majd a munkát.

Gyalázat, szégyen, szánalom! Egervárinál nem szabad megállni... (Kocsis Máté, a Fidesz kommunikációs igazgatója)

Hogy nem szakad rá az égbolt erre a Vági nevű bukott ÁPV-vezérigazgatóra!” (Deutsch Tamás EP-képviselő az MLSZ főtitkárról)

Mi az hogy nyolc év? Nyolc gól! Ami megtörtént a futballban ugyanaz fog történni ezzel a kormánnyal is. Akarni nem elég, tudni is kell” (Gyurcsány Ferenc)

Ti nem álltok helyt soha, sehol. És ebből vagytok milliomosok. (Bayer Zsolt)

Rooney egyedül is majdnem elbírt a magyarokkal?

A magyar válogatott barátságos meccset játszik a Wembleyben. Az angolok kellőképpen "komolyan" veszik a találkozót. Úgy döntenek, hogy sörözni mennek, elég, ha csak Rooney játszik egyedül, a magyarokat egymagában is megveri. Ahogy iszogatnak a kocsmában, jön is a hír, hogy Rooney a 4. percben gólt rúgott, 1:0. Elégedetten emelgetik a korsókat, de újabb hír valahogy nem jön. A 85. percben érkezik a hideg zuhany: a magyarok egyenlítettek. Az angol játékosok azonnal a buszba ugranak, és irány a stadion. Ott kapják a hírt, hogy a hosszabbítás második percében a magyarok újabb gólt rúgtak és megnyerték a meccset. Rohannak az öltözőbe, Rooney ül az egyik padon és nagyon lógatja a fejét. Rögtön nekirontanak:
- Wayne, mi történt? Hogy veszíthettünk?!?
- Ne haragudjatok rám fiúk, de nem sokat tehettem, mert már a 13. percben kiállítottak...