Kövessen minket a Facebookon

Itthon

2018-01-15 17:36:00

A Fidesz 106-os listája: A földművelésügyi miniszter nem indul Karcagon, Süli Pakson, Simonka Orosházán száll ringbe

Fazekas Sándor földművelésügyi miniszter már nem indul Karcagon, Süli János miniszter viszont Pakson ringbe száll, ahogy Simonka György is Orosházán - fideszes és KDNP-s politikusok erősítették meg az ATV főmunkatársának, kik lesznek a Fidesz-KDNP képviselő-jelöltjei a 106 egyéni körzetben. Szabó Tünde sportállamtitkár Nyíregyházán küzd a parlamenti mandátumért, Gulyás Gergely frakcióvezető Budapesten a XII. kerületben, a miniszterek közül Lázár János, Simicskó István, Seszták Miklós és Varga Mihály is rajtvonalhoz áll.

A Fidesz 106-os listája: A földművelésügyi miniszter nem indul Karcagon, Süli Pakson, Simonka Orosházán száll ringbe

Hivatalosan Kövér László választmányi elnök holnap jelenti be, hogy kik lesznek a Fidesz-KDNP képviselő-jelöltjei a 106 egyéni választókörzetben. Az atv.hu-nak azt ma délután még nem tudták megmondani, hogy Békéscsabán pontosan ki indul Fidesz-KDNP színekben. Egy-két ponton még az utolsó pillanatokban is lehet változás a nevek között.

BÁCS-KISKUN megye

01. Kecskemét: Salacz László
02. Kecskemét: Zombor Gábor
03. Kalocsa: Font Sándor
04. Kiskunfélegyháza: Lezsák Sándor
05. Kiskunhalas: Bányai Gábor Elemér
06. Baja: Zsigó Róbert

BARANYA megye

01. Pécs: Csízi Péter
02. Pécs: Hoppál Péter
03. Mohács: Hargitai János
04. Szigetvár: Nagy Csaba

BÉKÉS megye

01. Békéscsaba: Szarvas Péter polgármester, Hanó Miklós, Vantara Gyula, Herczeg Tamás, Erdős Norbert esélyes
02. Békés: Dankó Béla
03. Gyula: Kovács József Dezsö
04. Orosháza: Simonka György

BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN megye

01. Miskolc: Csöbör Katalin
02. Miskolc: Hubay György
03. Ózd: Riz Gábor
04. Kazincbarcika: Demeter Zoltán
05. Sátoraljaújhely: Hörcsik Richárd
06. Tiszaújváros: Koncz Ferenc
07. Mezőkövesd: Tállai András

BUDAPEST

01. V. kerület:  Hollik István
02. XI. kerület: Simicskó István
03. XII. kerület: Gulyás Gergely
04. II. kerület: Varga Mihály
05. VII. kerület: Bajkai István
06. VIII. kerület: Kocsis Máté
07. XIII. kerület: Harrach Tamás
08. XIV. kerület: Jelen Tamás
09. X. kerület: György István
10. III. kerület: Menczer Erzsébet
11. IV. kerület: Zsigmond Barna Pál
12. XV. kerület: László Tamás
13. XVI. kerület: Szatmáry Kristóf
14. XVII. kerület: Dunai Mónika
15. XVIII. kerület: Kucsák László
16. XX. kerület: Földesi Gyula
17. XXI. kerület: Németh Szilárd
18. XXII. kerület: Németh Zsolt

CSONGRÁD megye

01. Szeged: Bartók Csaba
02. Szeged: B. Nagy László
03. Szentes: Farkas Sándor
04. Hódmezővásárhely: Lázár János

FEJÉR megye

01. Székesfehérvár: Vargha Tamás János
02. Székesfehérvár: Törő Gábor
03. Bicske: Tessely Zoltán
04. Dunaújváros: Galambos Dénes
05. Sárbogárd: Varga Gábor

GYÖR-MOSON-SOPRON megye

01. Győr: Simon Róbert Balázs
02. Győr: Kara Ákos
03. Csorna: Gyopáros Alpár
04. Sopron: Barcza Attila
05. Mosonmagyaróvár: Nagy István

HAJDÚ-BIHAR megye

01. Debrecen: Kósa Lajos
02. Debrecen: Pósán László
03. Debrecen: Tasó László
04. Berettyóújfalu: Vitányi István
05. Hajdúszoboszló: Bodó Sándor
06. Hajdúböszörmény: Tiba István Csaba

HEVES megye

01. Eger: Nyitrai Zsolt Péter
02. Gyöngyös: Horváth László
03. Hatvan: Szabó Zsolt

JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK megye

01. Szolnok: Bene Ildikó
02. Jászberény: Pócs János
03. Karcag: Kovács Sándor
04. Törökszentmiklós: Boldog István

KOMÁROM-ESZTERGOM megye

01. Tatabánya: Bencsik János
02. Esztergom: Völner Pál
03. Komárom: Czunyiné Bertalan Judit

NÓGRÁD

01. Salgótarján: Becsó Zsolt
02. Balassagyarmat: Balla Mihály

PEST megye

01. Érd: Aradszki András
02. Budakeszi:Csenger-Zalán Zsolt
03. Szentendre: Hadházy Sándor
04. Vác: Rétvári Bence
05. Dunakeszi: Tuzson Bence
06. Gödöllő: Vécsey László
07. Vecsés: Szücs Lajos
08. Szigetszentmiklós: Bóna Zoltán
09. Nagykáta: Czerván György
10. Monor: Pogácsás Tibor
11. Dabas: Pánczél Károly
12. Cegléd: Földi László

SOMOGY megye

01. Kaposvár: Gelencsér Attila
02. Barcs: Szászfalvi László
03. Marcali: Móring József Attila
04. Siófok: Witzmann Mihály

SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG megye

01. Nyíregyháza: Szabó Tünde
02. Nyíregyháza: Vinnai Győző
03. Kisvárda: Seszták Miklós
04. Vásárosnamény: Tilki Attila
05. Mátészalka: Kovács Sándor
06. Nyírbátor: Simon Miklós

TOLNA megye

01. Szekszárd: Horváth István
02. Dombóvár : Potápi Árpád
03. Paks: Süli János

VAS megye    

01. Szombathely: Hende Csaba
02. Sárvár: Ágh Péter
03. Körmend: V. Németh Zsolt

VESZPRÉM megye

01. Veszprém: Ovádi Péter
02. Balatonfüred: Kontrát Károly
03. Tapolca: Fenyvesi Zoltán
04. Pápa: Kovács Zoltán

ZALA megye

01. Zalaegerszeg: Vígh László
02. Keszthely: Manninger Jenő
03. Nagykanizsa: Cseresnyés Péter

További belföldi híreink